Stosujemy najnowocześniejszy sprzęt i równie nowoczesne rozwiązania!
 


Nasza firma istnieje od 2004 r. Od początku działalności wykonujemy instalacje elektryczne zarówno w budynkach nowo wybudowanych, jak i w obiektach remontowanych. Ponadto zajmujemy się szeregiem innych usług, o których przeczytacie Państwo w naszej ofercie.

Stosujemy najnowocześniejszy sprzęt i równie nowoczesne rozwiązania w zakresie instalacji elektrycznych oraz oświetlenia. Współpracujemy z wieloma hurtowniami sprzętu elektrycznego, dzięki czemu możemy zaproponować przystępne ceny na wszelkie materiały niezbędne do wykonywania instalacji elektrycznych. Stałym klientom oferujemy darmowe wyceny i kalkulacje.

Na świadczone usługi udzielamy gwarancji. Główne założenia naszej działalności to rzetelność realizacji zleceń, profesjonalizm i odpowiedzialność w pełnym zakresie usług.
 
 
Inteligentny budynek
Foto
Inteligentny budynek posiada system czujników i detektorów oraz jeden, zintegrowany system zarządzania wszystkimi znajdującymi się w budynku instalacjami.

Dzięki informacjom pochodzącym z różnych elementów systemu, budynek może reagować na zmiany środowiska wewnątrz i na zewnątrz, co prowadzi do maksymalizacji funkcjonalności, komfortu i bezpieczeństwa, minimalizacji kosztów eksploatacji i modernizacji oraz ograniczenia emisji szkodliwych zanieczyszczeń.

System inteligentnego budynku nie powinien wpływać negatywnie na ludzi znajdujących się w jego środowisku.
 


 
 
 
48-250 Głogówek, ul. Polna 12
tel. 602 631 084, e-mail: t.banak@op.pl

 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH